درباره گروه پت شاپ اوپال پت کارشناس تخصصی بررسی و خرید و فروش دارو، مکمل، ملزومات و غذای حیوانات و طیور خانگی

اوپال پت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 11 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات دامپزشکی کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات مشاوره، فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه دامپزشکی و حیوانات خانگی و طیور زینتی نموده است.
گروه ما با برند اوپال پت ، از 1392 تا به امروز در زمینه دارو و مکمل های دامپزشکی فعالیت کرده و از 1401 تصمیم بر راه اندازی پت شاپ به صورت آنلاین کرد. اوپال پت مرکز تخصصی خرید غذا و لوازم حیوانات خانگی در ایران است که دارای مجوز از اتحادیه کسب و کارهای مجازی می باشد. درباره پت شاپ اوپال پت

پشتیبانی محصولات و خدمات پس از فروش:

خدمات پس از فروش که پشتیبانی پس از فروش نیز نامیده می‌شود، به خدمات و پشتیبانی‌هایی گفته می‌شود که یک کسب‌وکار به‌عنوان بخشی از سیاست رضایت مشتری و حفظ مشتری پس از فروش محصول/خدمت به مشتریان ارائه می‌دهد. درباره پت شاپ اوپال پت، ما با بیش از 11 سال تجربه در زمینه فروش لوازم حیوانات خانگی، خرید رو برای شما و پت عزیزتون بوسیله راحت می کنیم، این هدف مهم بوسیله مشاوره در ارتباط با انتخاب محصول صحیح، خرید امن بوسیله درگاه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی یا Enamad (نماد تجارت الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب وکارهای اینترنتی را احراز می‌نماید)، تحویل اکسپرس و ضمانت اصالت کالا و 7 روز ضمانت بازگشت کالا محیا می شود.

درباره پت شاپ اوپال پت